Bars in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (723)
Brussel (707)
Henegouwen (283)
Limburg (334)
Luik (349)
Luxemburg (146)
Namen (136)
Oost-Vlaanderen (423)
Vlaams-Brabant (311)
Waals-Brabant (103)
West-Vlaanderen (565)


 

Bars in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |


Hotel Prinse NV
Keizerstraat 63
2000 Antwerpen

T: 03 - 2264050
F: 03 - 2251148

E: hotel_prinse@skynet.be

Hotel Rubens-Grote Markt ****
Oude Beurs 29
2000 Antwerpen

T: 03 - 2224848
F: 03 - 2251940

E: hotel.rubens@glo.be

Hus Hak I VOF
De Merodelei 104
2300 Turnhout

T: 014 - 436579

E: hus-hak1@live.be

Hyllit Hotel ****
De Keyserlei 28-30
2018 Antwerpen

T: 03 - 2026800
F: 03 - 2026890

E: info@hyllithotel.be

Ibis Antwerpen Centrum
Meistraat 39
2000 Antwerpen

T: 03 - 2318830
F: 03 - 2342921

E: h1453-re@accor.com

In d'Aubergine
Vondelstraat 3
2060 Antwerpen

T: 03 - 2955093
F: 03 - 2955033

E: gerrit.daems@belgacom.net

In Den Bonten Os
Rijmenamseweg 214
2820 Rijmenam

T: 015 - 520450
F: 015 - 520719

E: info@bontenos.be

Japarov BVBA
Hoeven 12
2350 Vosselaar

T: 014 - 423725

E: info@the-return.be

Jeugdherberg De Zandpoort
Zandpoortvest 70
2800 Mechelen

T: 015 - 278539
F: 015 - 278540

E: mechelen@vjh.be

Karoo Interjeurs BVBA
Misstraat 153
2590 Berlaar

T: 03 - 4823650
F: 03 - 4823803

E: info@karoo-interjeurs.com

Kasteel Maxburg
Maxburgdreef 39
2321 Meer

T: 03 - 3159243
F: 03 - 3150503

E: info@maxburg.be

Kiwi's BVBA
De Wittestraat 70
2600 Berchem

T: 03 - 2307850
F: 03 - 2307932

E: kiwi-s@skynet.be

Klavertje 4
Parklaan 116
2650 Edegem

T: 03 - 4587079
F: 03 - 4587082

E: klavertje-4@skynet.be

Koeling Revelard
Kruisbeemd 8
2550 Kontich

T: 03 - 4573183
F: 03 - 4580276

E: revelard.koeling@skynet.be

Koreasnacks
Misstraat 155
2500 Koningshooikt

T: 03 - 2949699
M: 0472 - 604196
F: 03 - 4823288

E: koreasnacks@hotmail.com

Lait Russe
Falconplein 16
2000 Antwerpen

T: 03 - 2266045

E: lait.russe@skynet.be

Le Boudoir
Mechelsesteenweg 78a
2018 Antwerpen

T: 03 - 2370835

E: info@leboudoir.be

Le Pain D'Anvers BVBA
Ivan Maquinaylei 27
2100 Deurne

T: 03 - 3266464
F: 03 - 3266465

E: mark.a@le-pain-danvers.be

Lechaim BVBA
LamoriniŤrestraat 111
2018 Antwerpen

T: 03 - 2302700
M: 0484 - 699145

E: lechaim@telenet.be

Leopold Hotel
Quinten Matsijslei 24-25
2018 Antwerpen

T: 03 - 2311515

E: info.antwerp@leopoldhotels.com

Loeyen BVBA
Borsbeekstraat 103
2140 Borgerhout

T: 03 - 2355993
F: 03 - 2355993

E: garnierderijloeyen@hotmail.com

Lunch Time
Leugenberg 141
2180 Ekeren

T: 03 - 6059889
F: 03 - 6059889

E: kimvankerckhoven@hotmail.com

Lunchroom
Blauwhondstraat 11
2800 Mechelen

M: 0495 - 188760

E: lunch.room@hotmail.com

Meeus I
Liersesteenweg 133
2520 Emblem

T: 03 - 4884926

E: brood_way@yahoo.com

Mix-Food
Uitbreidingstraat 504
2600 Berchem

T: 03 - 2944721

E: sheriffbi@hotmail.com

Mollenhof
Groeneweg 4
2400 Mol

T: 014 - 314533
F: 014 - 312272

E: info@mollenhof.be

Mols S
Molenvaartstraat 36
2560 Nijlen

M: 0494 - 949446

E: seppi-smulkar@telenet.be

Nam Nam BVBA
Frankrijklei 144
2000 Antwerpen

T: 03 - 2316619

E: info@namnam.be

Natasja's
Bredabaan 461
2930 Brasschaat

M: 0495 - 605503

E: paskemathyssen@hotmail.com

NH Mechelen Hotel
Korenmarkt 22-24
2800 Mechelen

T: 015 - 420303
F: 015 - 423788

E: nhmechelen@nh-hotels.com

O & L Horecaprojecten
Deurnestraat 235
2640 Mortsel

T: 03 - 4480888
F: 03 - 4598258

E: info@olhorecaprojecten.be

O & L Horecaprojecten BVBA
Bisschoppenhoflaan 356
2100 Deurne

T: 03 - 2481524
F: 03 - 4598258

E: info@olhorecaprojecten.be

P & B House BVBA
Oostmalsesteenweg 259
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3091139
M: 0477 - 895849
F: 03 - 3091139

E: limburgse.broodjesbar@telenet.be

Pain Lux
Mastplein 56
2610 Wilrijk

T: 03 - 8282843

E: info@painlux.be

Pain Matin BVBA
Warandestraat 8
2300 Turnhout

T: 014 - 423465
F: 014 - 438521

E: pain.matin@skynet.be

Pain-Deco
Stationsstraat 57
2440 Geel

T: 049 - 5515677
F: 014 - 706809

E: jo@pain-deco.be

Pain-Unique
Dode Dreef 70
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 437878

E: info@pain-unique.net

Panino's
Kartuizersvest 28
2500 Lier

T: 03 - 4880552
F: 03 - 4880552

E: paninos@pandora.be

Philcom-Vlemac BVBA
Houthulststraat 161
2170 Merksem

T: 03 - 6470470
F: 03 - 6440800

E: philcom.vaatwas@skynet.be

Picobello
Kloosterstraat 1G
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6363931
M: 0473 - 606457
F: 03 - 6363932

E: picobello-wuustwezel@hotmail.com

Pili Pili
Bolk 101
2350 Vosselaar

T: 014 - 624324
F: 014 - 624420

E: tommeuws@telenet.be

Pino's BVBA
Boterlaarbaan 229
2100 Deurne

T: 03 - 4818481
F: 03 - 4818481

E: guido.desmedt@skynet.be

Plaza Hotel ****
Charlottalei 49
2018 Antwerpen

T: 03 - 2872870
F: 03 - 2872871

E: info@plaza.be

Priorij Corsendonk
Corsendonk 5
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 462800
F: 014 - 462899

E: info.priorij@corsendonk.be

Quadratura
Kollegestraat 101
2440 Geel

T: 014 - 592670
F: 014 - 592670

E: info@quadratura.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?